Nepal
print
NEPALI ringreis
02.10.2020 -> 11.10.2020

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.  REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 15, MAKSIMAALNE 27
NEPALI RINGREIS  2.10 - 11.10.2020

HIND:
1900 € 1 reisija 2ses majutuses tellimisel kuni 15.04.2020

2095 € tellimisel alates 16.04.2020
Ühese toa lisamaks 290 €

Päev 1   2.10    TALLINN – ISTANBUL - KATHMANDU
Lend Kathmandusse. Tegemist on 1 läbihinnaga piletiga, mis tähendab, et nii pagas kui reisijad registreeritakse Tallinnas lõpuni välja ja reisija saab 2 pardakaarti.
TK1424  Tallinn – Istanbul          12:25 - 15:45
TK 726   Istanbul - Kathmandu   20:20 - 06:10+1 järgmisel päeval

Päev 2   3.10    KATHMANDU - Durbari väljak, Swoyambhunathi stuupa     L
Saabumine Kathmandusse ja Kathmandu ekskursioon.
Traditsioonilises Nepaali stiilis Durbari ehk paleeväljak ja Hanuman Dhoka ehk kuningapalee. Siin on mitmeid templeid - Seto Machchhendranath Tempel, Akash Bhairav Tempel, Hanu man Dhoka, Kasthamandap, Ashok Vinayak Tempel Jaisi Dewal. Külastame neist mõnda huvitavamat. Enimtuntud on Elava Jumalanna tempel, kus hea õnne korral saab ehk ka näha Kumari`t avatud akna all istumas ja õue vaatamas.
Nepaali sümbol - suur Swayambhunath stuupa rohelise mäekünka tipus 3 km kaugusel kesklinnast.
See on maailma üks tähtsamaid budistlikke stuupasid ning on pühamuks nii budistidele kui ka hinduistidele. Monumendi igast 4st küljest vaatab buddha joonistatud silm. Tipust külgedele on nööridele riputatud värvilised palvelipud, mis tuules liikudes saadavad teele pühasid palveid. Ümber stuupa tuleb liikuda päripäeva ning päripäeva tuleb keerutada ka reas asetsevaid palveveskeid.
Majutus Kathmandus 1 öö Fairfield by Marriott Kathmandu 4*
www.marriott.com/hotels/travel/ktmfi-fairfield-by-marriott-kathmandu 

Päev 3   4.10    KATHMANDU - POKHARA     H/L
Lühike 25-minutiline lend Kathmandust Pokharasse. Nepaali keskpunktis asuv Pokhara on maaliline lumiste mägedega ümbritsetud org liustikeveest jõgede ja järvedega ning siit on parim ja lähim vaade kõrgetele Himaalaja tippudele: Dhaulagiri (8167 m) läänes, püramiidikujuline Machhapuchhare (6997 m) keskel ja Annapurna II (7937 m) ümmargune tipp läänes.
Paadisõit Phewa järvel ümber väikesele saarele ehitatud templi. Hea ilma korral on siit kaunid vaated ümbritsevatele lumistele mäetippudele.
Lõunasöök, seejärel vaba aeg pealelõunal ostlemiseks-järve kaldal jalutamiseks.
Majutus 1 öö hotellis  Da Yatra Courtyard  http://hoteldayatra.com/ 

Päev 4   5.10    Kõndimine külade vahel     H/L/Õ
Poolteist tundi sõitu mägedesse ja seejärel 2 tundi maalilist kõndimist külade vahel kuni majutuskohani.
Lõunasöök. Pealelõunal võimalik minna majutuskoha ümbrusesse jalutama või lihtsalt nautida kaunist kohta.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Mala Lodge   https://keranddowneynepal.com/lodges/mala-lodge 

Päev 5   6.10    Külad ja metsad     H/L
Jalutuskäik kohalike külade ja metsade vahel. Esmalt Patlekheti küla, sealt edasi lähis-troopiline rododendroni- ja magnooliamets puudel kasvavate orhideedega. Peatus tiibetlastega asustatud Pothana külas. Lõunaks jõutakse Basanta Lodge, kus hea ilma korral avanevad imelised vaated kogu Annapurna mäestikule
Lõunasöök. Edasi poolteist tundi kõndimist allamäge - laskutakse läbi metsase mäekülje ja terrasspõldudega talumaade alla orgu ning seejärel tunnine sõit tagasi Pokharasse.
Kelle jaoks on see kõndimine liiga pikk ja raske - neile saame teha lühema variandi või üldse jätta Mala Lodge ööbimise ära ja asendada selle ööbimisega Pokhara hotellis.
Majutus 1 öö hotellis Da Yatra Courtyard   http://hoteldayatra.com/ 

Päev 6   7.10    POKHARA – CHITWAN    146km     H/L/Õ
Varahommikul sõit Pokharast 9 km kaugsele Sarangot`i, mis on 1592 m kõrgune mäetipp. Ilusa ilma korral on siit vaade kogu Annapurna ahelikule. Tagasi hotelli, hommikusöök ja seejärel 4 tundi sõitu Pokharast Aasia suurimasse ja tuntuimasse safariparki – Chitwani Rahvusparki.
Majutus 2 ööd hotellis Landmark Forest Park 4*  www.landmarkforest.com 
Nepaal on suurte looduskontrastide maa - Himaalaja mäed riigi põhjaosas ja Terai madalik tiheda linde ja loomi täis troopilise džungliga riigi lõunaosas. Chitwani rahvuspark (932 km²) on üks parimaid safarisihtkohti maailmas oma mitmekülgse loomariigi ja eksootiliste lindudega. 2 päeva jooksul minnakse elevandi seljas džunglisse elevandimatkale, kanuusõidule otsimaks krokodille, külastatakse elevandikeskust, jalgsimatkale linnuvaatlusega ja vaadatakse kohaliku Tharu hõimu kultuuriprogrammi. Osad neist tegevustest toimuvad saabumise päeval, osad järgmisel päeval.
Loomariigist elavad Chitwanis haruldased 1 sarvega ninasarvikud, bengaali tiigrid, ahvid, leopardid, krokodillid, antiloobid, triibulised hüäänid, erinevad hirveliigid: sambarid - aasia hirved, muntjakid ehk klähvivad hirved ja täpilised väikesed hirved (Bamby!); karud ja india piisoniod, metsikud elevandid. Üle 500 erineva linnuliigi.
Tähelepanu - tegemist ei ole loomaaiaga - seega reisikorraldaja ei saa garanteerida ühegi ülaltoodud looma nägemist; kõik sõltub heast õnnest ja juhusest.
Peale saabumist jalutuskäik kohalikus külas, seejärel õhtusöök folklooriprogrammiga.

Päev 7   8.10    CHITWANI RAHVUSPARK     H/L/Õ
Terve päev tegevust rahvuspargis - sõit elevandi seljas, jalutuskäik metsas, linnuvaatlus, kanuusõit. Vahepeal jääb aega hotellis basseini ääres puhkamiseks.

Päev 8   9.10    CHITWAN – KATHMANDU     H/L
4...5 tundi sõitu Kathmandusse. Lõunasöök ja vaba aeg Kathmandus.
Majutus Kathmandus 2 ööd hotellis  Fairfield by Marriott Kathmandu 4*
www.marriott.com/hotels/travel/ktmfi-fairfield-by-marriott-kathmandu 

Päev 9   10.10    KATHMANDU: Pashupatinathi tempel ja Boudhanathi stuupa - BHAKTAPUR     H/L/Õ
Pashupatinath Tempel (5 km Kathmandust)
Püha Bagmati jõe kaldal asuv iidne hindu tempel aastast 1696 on üks pühamaid hindude palverännakute sihtkohti. Templi kõrval jõe ääres tehakse põletusmatuseid ja käiakse jõe pühas vees kümblemas. Mitte-hindudel ei ole lubatud templisse siseneda ning tuleb piirduda templi vaatamisega jõe vastaskaldalt.
Boudhanath Stuupa (8 km Kathmandust)
Maailma üks suurimaid budistlikke stuupasid. Rahvarohke koht, kus käivad eeskätt tiibetlased. See stuupa on tõusvatel terrassidel mandela-kujuliselt ning ümbritsetud majade ja gompadega (kloostritega).
Hiigelstuupa jalami ümber on ring 108 buddha kujutisega ja 147 palveveskiga. Ilus koht vaadata, hea koht ostlemiseks.
Bhaktapur või Bhadgaon (tõlkes "pühendunute linn”), 14 km Kathmandust idas 1400 m kõrgusel, on 10 km² suurune keskaegne linn, mis oli 18ndal sajandil Malla dünastia kuningriik. Bhaktapur oli vanasti põllumeeste linn ja on kuulus oma keraamika ja kudumite poolest. Peenelt nikerdatud templid, võlväigud ja keskaegne atmosfäär. Peamised vaatamisväärsused on Durbari väljak, lõvi värav, Bhupatindra Malla kuninga kuju, pildigalerii, kuldne värav, 55 aknaga palee, Batsala tempel, Nyatapola tempel, Bhairavnath tempel, DattatrayatTempel.
Tagasi Kathmandusse.
Õhtul rahvuslik õhtusöök kultuuriprogrammiga, mis tutvustab Nepaalis elavaid erinevaid rahvaid: newarid (Kathmandu elanikud), tharud, cheppangid, sherpad, gurungid, tamangid.

Päev 10   11.10    KATHMANDU – ISTANBUL - TALLINN     H
Hommikusöök karbiga kaasa, transfeer lennuväljale.
TK 727 Kathmandu - Istanbul 07:40 12:55
TK 1421 Istanbul - Tallinn 14:30 17:45

HINNAS SISALDUB:
- Lennud Tallinn – Istanbul- Kathmandu – Istanbul – Tallinn
- Lennujaamamaksud 296 €
- Majutus ülaltoodud hotellides; 1 koht 2ses toas
- 8 hommikusööki H
- 8 lõunasööki L
- 4 õhtusööki Õ
- Pakikandjad Nepaalis 2-päevasel kõndimisel
- Transport konditsioneeritud bussiga
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde
- KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Kohalikud maksud

HINNALE LISANDUB:
- Reisikindlustus vajadusel
- Nepaali viisa piirilt 30 USD http://www.immi.gov.np/
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Jootrahad giididele, bussijuhtidele ja pakikandjatele


Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama 

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema. 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
              

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
1900 € 1 reisija 2ses majutuses tellimisel kuni 15.04.2020

2095 € tellimisel alates 16.04.2020
Ühese toa lisamaks 290 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: NEPALI ringreis
Kuupäev: 02.10-11.10.2020

Sarnased Reisid

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis
27.04 - 07.05.2020

1895

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis
29.08 - 08.09.2020

1880

NEPAL JA BHUTAN ringreis
02.10 - 17.10.2020

3555

SINGAPUR - INDONEESIA: JAVA - BALI ringreis ja rannapuhkus

01.10.2020 - 17.10.2020

2570

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

11.10.2020 - 25.10.2020

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

17.10.2020 - 01.11.2020

alates 1790

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

17.10.2020 - 01.11.2020

2220

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

30.10.2020 - 15.11.2020

2025

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2020 - 16.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

11.11.2020 - 27.11.2020

3465

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 25.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

27.11.2020 - 12.12.2020

alates 1265

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.12.2020 - 16.12.2020

2880

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.01.2021 - 31.01.2021

EELBRONEERIMINE

COSTA RICA - NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

28.01.2021 - 13.02.2021

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

30.01.2021 - 12.02.2021

2990

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

31.01.2021 - 16.02.2021

EELBRONEERIMINE

PANAMA - COSTA RICA - NICARAGUA

12.02.2021 - 27.02.2021

EELBRONEERIMINE

TAI - KAMBODŽA - VIETNAM ringreis ja rannapuhkus

16.02.2021 - 04.03.2021

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

26.02.2021 - 14.03.2021

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

27.04.2020 - 07.05.2020

1895

GRUUSIA ringreis

09.05.2020 - 17.05.2020

1050

GRUUSIA ringreis

29.08.2020 - 06.09.2020

alates 1050

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

29.08.2020 - 08.09.2020

1880

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

09.09.2020 - 19.09.2020

1895

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

09.09.2020 - 24.09.2020

2540

ARMEENIA ringreis

09.09.2020 - 17.09.2020

1150

NEPAL JA BHUTAN ringreis

02.10.2020 - 17.10.2020

3555

NEPALI ringreis

02.10.2020 - 11.10.2020

1900

PERUU - BOLIIVIA - TŠIILI ringreis

11.10.2020 - 29.10.2020

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

28.10.2020 - 12.11.2020

3325

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

13.11.2020 - 29.11.2020

2685

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

13.01.2021 - 28.01.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

12.02.2021 - 28.02.2021

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

21.04.2021 - 01.05.2021

EELBRONEERIMINE

NEPAL JA INDIA ringreis

01.10.2021 - 16.10.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

19.11.2021 - 05.12.2021

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

30.11.2021 - 30.11.2021

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Seda tüüpi reisid puuduvad.