Uus-Meremaa - Austraalia: Sidney
print
UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney
20.02.2020 -> 08.03.2020

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. MINIMAALNE GRUPI SUURUS 16 REISIJAT, MAKSIMAALNE 26. 
HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.20.02 - 8.03.2020   RINGREIS UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: SIDNEY

 

HIND:
4705 € /reisija tellimisel kuni 30.09.2019
4955 € /reisija tellimisel alates 1.10.2019

Ühese toa lisamaks: XXX €

Päev 1   20.02     Lend Helsingi – Doha - Auckland
Lend Helsingi - Doha   QR302  16:25 - 23:35

Päev 2   21.02    Doha - Auckland
QR 920   02:10 - 04:50 +1 ehk järgmisel päeval

Päev 3   22.02    Auckland
Saabumine Aucklandi.
Aucklandi ekskursioon:
Auckland Domain - linna vanim park,
Mount Eden, millelt avaneb kaunis vaade all laiuvale linnale,
Viaduct Basin kaldapealne, kus vanast sadamast on tehtud elitaarne elamu- ja ärirajoon,
Aucklandi moekaim eeslinn Parnell.
Kell 14 hotelli ja puhkus peale pikka lendu.
Majutus 1 öö kesklinna hotellis President Hotel Auckland 3* corporate king room www.cpghotels.com/our-hotels/president-hotel 

Päev 4   23.02    Auckland - Hobbiton (Kääbikla) – Rotorua   258 km     H
Sõit läbi Põhjasaare lõuna suunas. Peatus Kääbiku filmi võttekohtades, kus tehakse paaritunnine ekskursioon http://www.hobbitontours.com. Jätkub sõit Rotoruasse, mis on kohalike elanike- maooride kultuuri keskus.
Majutus 2 ööd hotellis Novotel Rotura Lakeside 4*  www.accorhotels.com/gb/hotel-1874-novotel-rotorua-lakeside/index.shtml 

Päev 5   24.02    Rotorua     H/Õ
Hommikul Te Puia podisevate mudaaukudega, kuumade ojade ja räniterrassidega; siin näeb ka kuulsaid kiiwisid ja maooride puutööd ja kangakudumist. https://tepuia.com/ 
Wai O Tapu - Uus-Meremaa kõige värvilisem geotermiline imedemaa. Õhtul sõidetakse marae`sse ehk kogukonna kooskäimise majja, kus on maooride kontsert ning maasoojusahjudes valmistatud õhtusöök.

Päev 6   25.02    Rotorua – Taupo - Wellington    460 km     H
Sõit läbi maalilise puhkuserajooni Wairakei Uus-Meremaa suurima järve, Taupo äärde. Järve ääres külastatakse Huka koskesid. Edasi sõit piki Taupo järve kallast mööda kõrbemaanteed. Kui vulkaanilised Tongariro rahvuspargi alad jäävad seljataha, asenduvad need Wellingtoni ümbruse Rangitikei jõuka põllumajanduspiirkonna roheliste karjamaadega.
Rannikuäärsetel viljakatel tasandikel kasvatatakse piimakarja, lambaid ja puuvilju.
Wellingtoni ülevaatlik ekskursioon.
Majutus 1 öö hotellis Park Hotel Lambton Quay 4*   www.parkhotel.nz 
Hotell linna südames, mõne minuti kaugusel Lambton Quaist ja kaldapealsest.

Päev 7   26.02    Wellington – Picton - Kaikoura laev + 156 km     H
3-tunnine praamisõit läbi Cooki väina Põhjasaarelt Lõunasaarele. Maalilised Marlborough väinad sügavate fjordide ja kunagiste jõeorgudega. Pictonist jätkub bussisõit läbi Marlborough veinipiirkonna Kaikourasse. Marlboroughs on ideaalsed viinamarjakasvatamise tingimused- sobilik pinnas, palju päikesepaistet, pikk sügis ja lühike talv. Siin toodetakse Sauvignon Blanc, Chardonnay , Pinot Noir ja Reisling veine. Peatus ja veinide proovimine ühes Marlborough 30st veinimõisas.
Edasi Kaikoura, mis on kuulus oma vaalavaatluse ja mereandide poolest.
Õhtupoolikul võimalus minna jalutama tähistatud mereäärsele matkarajale, kus võib trehvata hülgeid ja merelindusid, näha vanu vaalajaamu ja nautida vaateid kõrgel kaldapealsel. Peatus Ohau Pointis hülgekoloonia juures.
Majutus 1 öö hotellis Lobster Inn Motor Lodge 4*  www.lobsterinn.co.nz 

Päev 8   27.02    Kaikoura - Hanmer Springs    132 km     H
Soovijatele lisatasu eest hommikul vaalavaatluse laevareis. Vaalade nägemise tõenäosus on peaaegu garanteeritud, kuid samavõrra garanteeritud on ka lainetus, mis võib mõnedel merehaigust põhjustada. Seega ei sunni me kedagi laevareisile, kes aga on piisavalt merekaru, siis on vaaladega kohtumine tõeline elamus. Kes laevareisile ei lähe, saab jalutada mõnel ümbruskonna matkarajal. Peale laevareisi bussisõit Hanmer Springsi, mis asub Uus-Meremaa Lõuna-Alpideks nimetatud maalilises mägipiirkonnas. Hanmer Springsi looduslike kuumaveeallikate külastus.
Majutus 1 öö hotellis Heritage Hanmer Springs 4*  www.heritagehotels.co.nz/hotels/heritage-hanmer-springs 

Päev 9   28.02    Hanmer Springs – Greymouth - Fox   410 km     H
Päev täis maalilisi vaateid läbi Lõuna Alpide saare läänekaldale. Tee on hõreda liiklusega ning selle piirkonna kõrgeim. Lumised mäetipud, mäekurud, jõeorud, maastikud lopsakast põllumajandusmaast karmide mägedeni ja sealt vihmametsani.
Rannikul jõutakse Greymouthi linna, mis oli 19ndal sajandil jõukas kullaotsijate keskus. Sõit mööda karmi-rohelist-metsikut rannikut lõuna suunas läbi ajalooliste kullakaevandamise linnakeste.
Tee ääres on palju looduskauneid kohtasid ja tähistatud matkaradasid ning võimalusel teeme mõne sirutamise- kõndimise peatuse- näiteks Franz Josephi liustikul. Igaüks jalutab omas tempos.
Õhtuks jõutakse Foxi liustiku juurde.
Majutus 1 öö hotellis Heartland Hotel Glacier Country 3*  www.scenichotelgroup.co.nz/locations/new-zealand/fox-glacier/heartland-hotel-fox-glacier 

Päev 10   29.02    FOX - Wanaka - Queenstown    327 km     H
Järskude nõlvadega ja kiiresti “voolava” Foxi liustiku “keel” ulatub vihmametsa 300 meetri kõrgusel merepinnast. Siinsed liustikud ulatuvad peaaegu merepiirini. Kõndimine Mathesoni järve kaldail, kus ilusa ilma korral on järvevee siledal pinnal liustiku peegeldused.
Pealelõunal sõit üle Haasti kuru Wanaka järve äärde ning teel peatus-jalutuskäik Ship Creek soometsas. Kaunid vaated ümbritsevatele lumistele tippudele ja liustikujärvedele.
Õhtuks jõutakse Queenstowni, mis tänu oma asukohale Wakatipu järve ääres ääristatuna kõrgetest mägedest on Lõunasaare populaarseim turismikeskus.
Majutus 2 ööd Heartland Hotel Queenstown 3*  standard room  https://www.scenichotelgroup.co.nz/locations/new-zealand/queenstown/heartland-hotel-queenstown 

Päev 11   1.03    Queenstown     H
Päev omal käel Queenstowniga tutvumiseks, ostlemiseks- vaatamiseks. Linnas ja selle ümbruses on palju erineva pikkusega hästi tähistatud maalilisi matkaradasid, kus saab omas tempos kõndida ja looduskauneid kohtasid avastada. Kes tahab, võib minna mõnele adrenaliinirohkele väljasõidule - näiteks kiirpaadisõidule läbi kanjonite www.shotoverjet.com.
Kindlasti tasub sõita Skyline köisraudteega linnast 450 m kõrgusele Bob`s Peaki mäetipule www.skyline.co.nz/en/queenstown – valida saab tavapileti või lõuna- või õhtusöögiga pakettide vahel.
Queenstowni ümbruses on filmitud mitmeid filme; neist tuntuim on ilmselt Sõrmuste Isand. Glenorchy Sõrmuste Isanda võttepaikadesse pakutakse poolepäevast ekskursiooni https://pureglenorchy.com/ 
Või praamisõit Wakatipu järvel koos meriinofarmi külastusega vastaskaldal.
Võimalusi on tohutult ja igaüks leiab selleks päevaks sobiliku tegevuse.
Tasulised väljasõidud tasub tellida enne reisile minekut; seda võib teha ise või meie vahendusel.

Päev 12   2.03    Queenstown - Milford Sound - Te Anau   172 km     H/Õ
Täna läbitakse 3 kliimavööndit: hommikul Queenstowni ümbritsev karm mägismaa, seejärel Lõunapiirkonna viljakad põllumajandusmaad ja õhtul fjordid.
Teel tehakse peatus Arrowtownis, mis on vana kullakaevanduslinn.
Fiordlandi Rahvuspark on Uus-Meremaa suurim ja maailma üks suurimaid. Kitsad orud, järsud kaljud, lopsakas vihmamets, sambla ja sõnajalgadega kaetud maapind. Siin võimutseb loodus.
Pealelõunal jõutakse Milford Soundi, mis on 14st fjordist kõige paremini ligipääsetav ning minnakse 2-tunnisele laevareisile peaaegu Tasmaania mereni välja. Seejärel sõidetakse tagasi Te Anau’ sse.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Distinction Luxmore Hotel Lake Te Anau 4*  www.distinctionhotelsluxmore.co.nz 

Päev 13   3.03    Te Anau - Dunedin   290 km     H
Hommikul külastatakse helendavate jaaniussidega Te Anau koopaid, seejärel sõit ookeani äärde Dunedinisse. Dunedin on Uus-Meremaa “Shotimaa” pealinnaks. Rajatud on see kullapalaviku ajal shoti väljarändajate poolt ning siin on lõunapoolkera üks paremaid ja suurimaid Edwardi- ja Victoria ajastu ehitiste kollektsioone. Dunedin on ka Uus-Meremaa kirjanduskeskuseks, sest just siit on pärit riigi kuulsaimad kirjanikud ja poeedid.
Dunedini ekskursioon.
Majutus 1 öö hotellis The Victoria Hotel 4*   www.victoriahoteldunedin.com 

Päev 14   4.03    Dunedin - Twizel    252 km     H
Sõit piki idarannikut põhja poole. Peatus Moerakis, kus on rannas hiiglaslikud ümmargused kivirahnud. Edasi keeratakse taas sisemaale Omarama`sse, mis on kõrge lambakasvatuse mägismaa; sealt edasi on taas Lõuna-Alpi mäestik.
Sõit Cooki mäe rahvusparki Pukaki liusikujärve äärde, mida toidavad Tasmani liustiku sulaveed. 3764 meetrine Cooki mägi peegeldub järvevees. Järgmisena türkiissinine Tekapo järv, mille juures on ilus vaade Lõuna Alpidele. Külastatakse Hea Karjuse kirikut ja kolli koera mälestusmärki.
Majutus 1 öö hotellis MacKenzie Country Inn 3*  www.mackenzie.co.nz/Mackenzie-Country-Hotel/Home.aspx 

Päev 15   5.03    Twizel - Christchurch   285 km     H
Twizelist lahkumisel jääb mägismaa selja taha ja laskutakse viljakatele Cantebury tasandikele, mis on Uus-Meremaa peamine karjakasvatuse piirkond. Hilisel pealelõunal jõutakse Christchurchi, ülevaatlik linnaekskursioon ning aeg omal käel linnas ostlemiseks-jalutamiseks.
Majutus 1 öö kesklinna hotellis Heartland Hotel Cotswold 3*  www.scenichotelgroup.co.nz/locations/new-zealand/christchurch/heartland-hotel-cotswold 

Päev 16   6.03    Christchurch - Sydney     H/L
Transfeer lennuväljale ja lend
Christchurch - Sydney  VA 134   06:10 - 07:40
Sydney poolepäevane linnaekskursioon ning kruiis Sydney sadamas. Kruiisil mereandidest lõunasöök.
Majutus 1 öö Sydney kesklinna hotellis.

Päev 17   7.03    Sydney - Doha     H
Vaba päev omal käel Sydney avastamiseks.
Kell 12 tuleb toad loovutada ja pagas portjeesse hoiule jätta.
Õhtul transfeer lennuväljale. Lend
Sydney - Doha  QR 909   21:45 - 04:50 + 1 ehk järgmisel päeval

Päev 18   8.03    Doha - Helsingi
Doha - Helsingi  QR 301   08:30 -13:55

Hind sisaldab:
• Qatari ja Virgin Australia liinilennud (pagas 23 kg)
• Lennuväljamaksud 547 € (seisuga 24.05.2019)
• Majutus 1 koht 2ses toas 3* ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 14 hommikul
• Programmis märgitud lõuna-(1) ja õhtusöögid (2)
• Praamisõit Wellingtonist Pictonisse
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid konditsioneeritud transpordivahendis:
10-15 reisijat: 18-kohaline buss+ juht-giid (ühes isikus)
16-26 reisijat : 32-kohaline buss+ juht-giid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• kohalik inglise keelt kõnelev bussijuht-giid
• Eesti reisijuht ringreisil, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub:
• Helsingisse ja tagasi koju lennu/laevapiletid
• Reisikindlustus (vajadusel)
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Jootrahad

Uus-Meremaa külastamiseks vajalik reisiluba:
Hind 47 NZD
Täpsem info:
https://www.immigration.govt.nz/new-zealand-visas/apply-for-a-visa/process-fees/nzeta?nationality=nationality-EST&country=residence-EST&applying=no&submethod=NZeTA+online+form&selection=&qs=No

Uus-Meremaalt lahkudes tuleb tasuda maalt lahkumise maks 25 NZD.
Rohkem informatsiooni:
http://www.newzealandatoz.com/index.php/page/display/599/

Reisigrupi minimaalne suurus 16 reisijat, maksimaalne 26 reisijat.

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.


Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
               

Meie reiside juurde sobib ka Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.
 

Vibe Hotel Sydney ,  Guest Room

HIND:
4705 € /reisija tellimisel kuni 30.09.2019
4955 € /reisija tellimisel alates 1.10.2019

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney
Kuupäev: 20.02-08.03.2020

Sarnased Reisid

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
14.02 - 01.03.2020

3230

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis
29.08 - 08.09.2020

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN: ringreis
27.04 - 04.05.2020

1390

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

10.10.2019 - 27.10.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

14.10.2019 - 29.10.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

14.10.2019 - 29.10.2019

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.10.2019 - 03.11.2019

2265

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

21.10.2019 - 05.11.2019

2555

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

01.11.2019 - 17.11.2019

1430

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

07.11.2019 - 20.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 29.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

01.12.2019 - 13.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis ja rannapuhkus

14.01.2020 - 29.01.2020

3250

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

15.01.2020 - 30.01.2020

2930

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

16.01.2020 - 29.01.2020

3065

PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

29.01.2020 - 13.02.2020

VÄLJA MÜÜDUD

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

31.01.2020 - 16.02.2020

2870

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - rannapuhkus

16.02.2020 - 02.03.2020

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: Saigon ja rannapuhkus

17.02.2020 - 03.03.2020

alates 1250

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

26.02.2020 - 12.03.2020

alates 1900

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus

01.03.2020 - 12.03.2020

2280

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

06.03.2020 - 22.03.2020

2055

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

09.03.2020 - 24.03.2020

alates 1840

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

09.03.2020 - 24.03.2020

3195

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

18.03.2020 - 03.04.2020

2160

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

18.03.2020 - 03.04.2020

2295

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

18.03.2020 - 03.04.2020

2715

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

18.03.2020 - 02.04.2020

alates 2390

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

08.10.2020 - 24.10.2020

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

17.10.2020 - 01.11.2020

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2020 - 16.11.2020

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 27.11.2020

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 25.11.2020

EELBRONEERIMINE

GRUUSIA ringreis

15.09.2019 - 26.09.2019

VÄLJA MÜÜDUD

GRUUSIA ringreis

23.09.2019 - 01.10.2019

VÄLJA MÜÜDUD

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

14.10.2019 - 24.10.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 13.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

01.11.2019 - 17.11.2019

2775

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

4950

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

29.01.2020 - 14.02.2020

3090

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

14.02.2020 - 01.03.2020

3230

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

20.02.2020 - 08.03.2020

4705

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

16.03.2020 - 01.04.2020

2685

JAAPAN

08.04.2020 - 17.04.2020

3330

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

27.04.2020 - 07.05.2020

1895

USBEKISTAN: ringreis

27.04.2020 - 04.05.2020

1390

GRUUSIA ringreis

09.05.2020 - 17.05.2020

1035

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

29.08.2020 - 08.09.2020

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

09.09.2020 - 24.09.2020

EELBRONEERIMINE

PERUU - BOLIIVIA - TŠIILI ringreis

24.09.2020 - 09.10.2020

EELBRONEERIMINE

BOLIIVIA - PERUU ringreis

12.10.2020 - 27.10.2020

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

27.10.2020 - 13.11.2020

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad

AirBaltic BIG SALE

05.09.2019 - 19.09.2019

alates 86 €